Turystyka aktywna

Mazury Zachodnie to region zaskakujący. W swoim charakterze znacząco inny niż kraina Wielkich Jezior...

Nie ma tu wielkich obszarów puszczańskich, ale trudno spotkać region, w którym na tak niewielkim obszarze znajduje się tyle lasów mieszanych, w tym bukowych, co szczególnie jesienią dodaje barw naszym krajobrazom. Dla kochających wodę jest wiele rzek i jezior, szlaki wodne kajakowe, łatwe dla początkujących, prawie spacerowe i - w pewnych odcinkach - o charakterze niemalże górskim Dobrze oznakowane szlaki rowerowe i lokalne ścieżki – tworzą gęstą sieć, chętnie przez nas nazywaną „Kwiatami mazurskimi” - tworzą bowiem szereg pętelek i większych pętli, które jak płatki kwiatów skupiają się wokół atrakcyjnych do spędzenia wakacji miejscowości.

Ostróda posiada infrastrukturę do uprawiania sportów wodnych – wyciąg nart wodnych, tory kajakowe, przystanie i mariny, ale także stadion miejski z kortami tenisowymi przystosowanymi do całorocznego uprawiania tego sportu, jest centrum rekreacyjne, a wiele hoteli posiada sauny, baseny, kluby fitness. Jest kręgielnia, amfiteatr i różnorakie propozycje spędzenia ciekawego wieczoru – po aktywnym dniu w unikalnych plenerach.

Proponować będziemy aktywności w zależności od pór roku – na Mazurach Zachodnich każda pora roku jest piękna, a gościnność i ciepło mieszkańców tego regionu z pewnością spowoduje Wasze częste powroty – propozycji spędzenia aktywnie czasu w naszym regionie będzie coraz więcej!

Jak Mazury, to tylko Zachodnie!

Pakiet biznes
Pakiet caravaning
Pakiet fighting
Pakiet gry terenowe
Pakiet imprezy okolicznościowe
Pakiet jeździectwo
Pakiet sport
Pakiet tenis
Pakiet żeglarstwo