Kategoria
Usługi > Ośrodki wypoczynkowe
Miejscowość, gmina
Ostróda, gmina Ostróda
Adres
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
Dane kontaktowe
tel. +48 (89)646 95 96
Strona www
www.sarmatia.ostroda.pl
Adres e-mail
recepcja@sarmatia.ostroda.pl

Dom Polonii

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Dom Polonii" charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. Wystarczy kilka minut spacerem, aby dojść do przepięknego bulwaru otaczającego Zatokę Jeziora Drwęckiego, gdzie odbywa się większość ostródzkich imprez plenerowych. Tutaj także znajduje się wyciąg narciarstwa wodnego oraz mają początek rejsy Żeglugi śródlądowej (m.in. po Kanale Ostródzko-Elbląskim). Usytuowanie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego przy bocznej ulicy pozwala uniknąć miejskiego ruchu i hałasu, który mógłby zakłócić spokój w trakcie wypoczynku.
Naszym Gościom proponujemy prawie 100 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych o zróżnicowanym standardzie. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z 3 sal konferencyjnych, a także 2 sal konsumpcyjnych na 30 i 70 osób. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gościom udostępniamy nieodpłatne bezprzewodowe łącze internetowe oraz parking.
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe „Sarmatia zostało użyczone Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska z przeznaczeniem na działalność oświatową na rzecz Polaków z zagranicy. Zgodnie z misją Wspólnoty Polskiej realizowane są tu różnorodne przedsięwzięcia, takie jak międzynarodowe konferencje naukowe, warsztaty metodyczne, pobyty edukacyjne, imprezy artystyczne z udziałem zespołów polskich z zagranicy, spotkania integracyjne i konkursy tematyczne. Obiekt został także zarejestrowany jako Dom Polonii w Ostródzie.

Atrakcja położona w pobliżu jezior:

Podobne atrakcje turystyczne