Kategoria
Usługi > Hotele
Miejscowość, gmina
Wysoka Wieś, gmina Ostróda
Adres
Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda
Dane kontaktowe
tel. +48(89)647 11 11
Strona www
www.drirenaerisspa.com
Adres e-mail
wzgorza@drirenaerisspa.com

Hotel SPA Dr Irena Eris

Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie ucieleśnia ideę SPA, która jest dzisiaj synonimem luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Znajdujący się na terenie hotelu Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris proponuje bogatą gamę nowoczesnych i innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masaży, zabiegów wykorzystujących hydroterapię, zabiegów z zakresu medycyny etstetycznej, usługi fryzjerskie i inne. Na miejscu goście mogą skorzystać z profesjonalnej konsultacji dermatologicznej i dietetycznej. 97 komfortowo wyposażonych pokoi oraz najwyższej jakości serwis zapewnią idealne warunki do udanego wypoczynku. Alternatywnym miejscem dla osób ceniących sobie nieskrępowaną swobodę i ciepło domowego ogniska są nowo wybudowane, stylizowane na domy mazurskie, luksusowe wille zwane Siedlskami. To doskonałe rozwiązanie dla dużej rodziny lub grona zaprzyjaźnionych osób. Chwile relaksu i dobrej zabawy zapewni nowocześnie urządzone Centrum SPA z basenem do pływania, kompleksem saun oraz 5 jacuzzi, w tym dwoma znajdującymi się na trasie zewnętrznym.

Okolice zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Hotel położony jest w otulinie zieleni Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, w sąsiedztwie jednej z najwyżej położonych miejscowości polskich pojezierzy – Wysokiej Wsi, w powiecie Ostróda. Morenowe wzgórza oraz doliny z oczkami wodnymi tworzą niepowtarzalny urok tych terenów, zaliczanych do najpiękniejszych i najczystszych rejonów Polski.

Hotel SPA Dr Irena Eris jest znakomitym miejscem wypoczynku dla osób ceniących ciszę i wygodę, amatorów aktywnych form wypoczynku lub dla całej rodziny.

Artykuły o obiekcie: